R-Tax

R-Tax – organizācija, kuras pamatvirziens ir pārmaksāto nodokļu atgūšana cilvēkiem, kuri strādājuši Lielbritānijā, Īrijā, ASV, Norvēģijā, Holandē, Vācijā, Čehijā, Luksemburgā, Dānijā, Itālijā, Beļģijā vai Austrijā. Uzņēmums veiksmīgi strādā jau kopš 1999. gada.

Uzņēmuma priekšrocības ir liela darba pieredze, profesionālisms un augsta apkalpošanas kultūra. Mūsu komandā strādā izglītoti, mērķtiecīgi un kvalificēti speciālitsti, kuri labi orientējas nodoļu atgriešanas jautājumos, saprot un ievēro klientu psiholoģiju un viņu vēlmes.

Izvēloties R-Tax, Jūs iegūsiet drošu partneri, kuram varat uzticēties, tāpēc ka mēs:

  • Uzņemamies atbildību atgūt maksimāli iespējamo nodokļu summu;
  • Palīdzēsim pareizi aizpildīt nepieciešamos dokumentus;
  • Palīdzēsim bezmaksas saskaitīt summu, uz kuru Jūs varat cerēt;
  • Izdarīsim darbu optimāli īsā laikā;
  • Atjaunosim un aizvietosim nozaudētos dokumentus.
  • Bet galvenais – atbrīvosim Jūs no liekām rūpēm!

 

National Insurance Number – sociālas apdrošināšanas numurs (NIN) tiek piešķirts katram darbiniekam, kas sāk strādāt legāli un paātrina nodokļu atgriešanas procedūru. Tikai legāli uzturoties valstī Jums būs tādas pašas tiesības kā Lielbritānijas rezidentiem.
FICA – nodoklis, kuru ietur (aprēķina) sociālās programmas finansēšanai. Ar šo nodokli apliek kā darbinieks, tā arī uzņemējus. Sakarā ar esošo ASV likumdošanu darbinieku darba algu apliek ar esošo nodokli līdz noteiktam līmenim, tas nozīme, ka summai pārsniedzot noteikto līmeni, ar nodokli summas neapliek. 1989. gadā augstākais darba algas apliekamais nodoklis bija 48 000 dolāru. Uzņemējam nākas iemaksāt nodokļu summu, kas vienāda ar to, kas tiek ieturēta no darbinieka (tā saucāmais samērīgais nodoklis). Pie tam darbiniekiem-individuāli ir jāiemaksā visa nodokļa summu pašam (tāpēc, ka viņiem nav darba devēja, kurš iemaksātu otru nodokļa pusi). Uzņēmējs ir atbildīgs par nodokļa iekasēšanu un pārskaitīšanu attiecīgājam valsts iestādēm. ASV kongress inflācijas apstākļos palielinot sociālās programmas un pabalstus ik gadus pārskata arī nodokli.
P-45 formu izdod darba devējs sakarā ar darba vietas maiņu vai izbraukšanas gadījumu no Lielbritānijas. Tajā noradīts cik Jūs esat nopelnījis un cik samaksāts nodokļos konkrētā darba periodā.
W-2 – dokuments, kurš iekļauj sevī pilnu informāciju par Jūsu darba algu un samaksātājiem nodokļiem. Pēc ASV likumdošanas noteikts, ka darba devējam ir pienākums nosūtīt formu janvārī. Šī forma ir pamatdokuments, kas nepieciešams nodokļu atgriešanai.
P-60 – izdod darba devējs katra finansiāla gada beigās. Tajā norādītas nopelnītās summas un nomaksāto nodokļu summas par šo periodu.
National Insurance Number – sociālas apdrošināšanas numurs (NIN) tiek piešķirts katram darbiniekam, kas sāk strādāt legāli un paātrina nodokļu atgriešanas procedūru. Tikai legāli uzturoties valstī Jums būs tādas pašas tiesības kā Lielbritānijas rezidentiem.