Laipni lūdzam!

Jūs strādājāt ārzemēs? Tad Jums ir jāzina, ka viesstrādniekiem ir priekšrocības nodokļu aprēķināšanā, jo daļu no samaksātajiem nodokļiem var saņemt atpakaļ!

Ja Jūs esat strādājis Beļģijā, Lielbritānijā, Holandē, Vācijā, Čehijā, Īrijā, ASV, Norvēģijā, Luksemburgā, Itālijā,  Dānijā, Austrijā, Spānijā vai Slovākijā un atgriežaties mājās, tad ir laiks pievērsties šīm jautājumam. Mēs Jums palīdzēsim atgūt Jūsu pārmaksātos nodokļus!

National Insurance Number – sociālas apdrošināšanas numurs (NIN) tiek piešķirts katram darbiniekam, kas sāk strādāt legāli un paātrina nodokļu atgriešanas procedūru. Tikai legāli uzturoties valstī Jums būs tādas pašas tiesības kā Lielbritānijas rezidentiem.
FICA – nodoklis, kuru ietur (aprēķina) sociālās programmas finansēšanai. Ar šo nodokli apliek kā darbinieks, tā arī uzņemējus. Sakarā ar esošo ASV likumdošanu darbinieku darba algu apliek ar esošo nodokli līdz noteiktam līmenim, tas nozīme, ka summai pārsniedzot noteikto līmeni, ar nodokli summas neapliek. 1989. gadā augstākais darba algas apliekamais nodoklis bija 48 000 dolāru. Uzņemējam nākas iemaksāt nodokļu summu, kas vienāda ar to, kas tiek ieturēta no darbinieka (tā saucāmais samērīgais nodoklis). Pie tam darbiniekiem-individuāli ir jāiemaksā visa nodokļa summu pašam (tāpēc, ka viņiem nav darba devēja, kurš iemaksātu otru nodokļa pusi). Uzņēmējs ir atbildīgs par nodokļa iekasēšanu un pārskaitīšanu attiecīgājam valsts iestādēm. ASV kongress inflācijas apstākļos palielinot sociālās programmas un pabalstus ik gadus pārskata arī nodokli.
P-45 formu izdod darba devējs sakarā ar darba vietas maiņu vai izbraukšanas gadījumu no Lielbritānijas. Tajā noradīts cik Jūs esat nopelnījis un cik samaksāts nodokļos konkrētā darba periodā.
W-2 – dokuments, kurš iekļauj sevī pilnu informāciju par Jūsu darba algu un samaksātājiem nodokļiem. Pēc ASV likumdošanas noteikts, ka darba devējam ir pienākums nosūtīt formu janvārī. Šī forma ir pamatdokuments, kas nepieciešams nodokļu atgriešanai.
P-60 – izdod darba devējs katra finansiāla gada beigās. Tajā norādītas nopelnītās summas un nomaksāto nodokļu summas par šo periodu.
National Insurance Number – sociālas apdrošināšanas numurs (NIN) tiek piešķirts katram darbiniekam, kas sāk strādāt legāli un paātrina nodokļu atgriešanas procedūru. Tikai legāli uzturoties valstī Jums būs tādas pašas tiesības kā Lielbritānijas rezidentiem.

20.12.12 - Uzmanību! Ja nedzīvojat Latvijā vai ir grūtības atnākt pie mums uz biroju, varam noorganizēt dokumentu apmaiņu pa pastu vai e-pastu!

2018/10/02 Uzmanību! Tagad rtax ir sava facebook lapa! Tur jūs varat atrast jaunākās ziņas un noderīgu informāciju par nodokļu atmaksu!

Links - https://tinyurl.com/yaom6kgp

2016/03/01 Jaunums! Tagad var pieteikties nodokļu atgūšanai arī no Spānijas un Slovākijas! Rakstiet mums uz rtax@rtax.lv un mēs Jums izstāstīsim visu nepieciešamo!

2015/10/10 Uzmanību! Atgūstām pārmaksātos nodokļus arī no Dānijas

2012/12/20 Jau atgriežam nodokļus no Austrijas un Luksemburgas! Nāciet!

2011/10/24 Akcija: Dubultojiet savu nodokļu atmaksas summu!

2011/05/25 Uzmanību! Tagad nodokļus var atgūt arī no Beļģijas!

2011/05/24 Uzmanību! Tagad nodokļus var atgūt arī no Čehijas!

2011/05/20 Uzmanību! Tagad nodokļus var atgūt arī no Itālijas!

2011/05/19 Uzmanību! Tagad nodokļus var atgūt arī no Vācijas!

2010/11/26 Laipni lūdzam jaunajā R-Tax mājas lapā!


2010/09/01 Uzmanību! Tagad nodokļus var atgūt arī no Holandes!


2010/03/01 Jaunums! Tagad nodokļus var atgūt no Norvēģijas!


2010/01/01 Tagad nav obligāti nākt ofisā personīgi, lai iesniegtu dokumentus nodokļu atgūšanas procesam! Mēs nosūtīsim Jums to uz mājas adresi vai pa e-pastu!

2010/01/01 Ātri un ērti! Nodokļu atgūšana no ASV kļuvusi ātrāka un ērtāka! Dokumentus aizpildīšanai nosūtīsim Jums uz mājas adresi vai pa e-pastu, ka arī varat izdrukāt tos mūsu mājas lapā!